robots
icon2

icon2

Elementy wyposażenia produkcji

r1

PRZENOŚNIK TRANSPORTOWY

wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

PRZENOŚNIK Z WYKRYWACZEM METALI

Zabudowany z taśmą modularną
r1

REGULACJA PRĘTOWA

Wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

STANOWISKA MONTAŻOWE

Wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

PROJEKTOWANIE 3D

Przygotowanie projektu do realizacji
icon2

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się dystrybucją  robotów przemysłowych marki TURIN. Dostarczamy roboty przemysłowe do uniwersalnego zastosowania w różnych branżach. Roboty marki TURIN od ponad 10 lat pomagają automatyzować produkcję na całym świecie. Innowacyjne podejście do automatyzacji całych łańcuchów produkcyjnych oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami, sprawiło, że marce TURIN zaufały już setki klientów.

 

Dzięki współpracy z Shanghai Jiao Tong University nasz dział R&D może korzystać z najnowocześniejszych zdobyczy technologii, rozwijanych przez profesorów i elity akademickie uniwersytetu w Szanghaju. Ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju algorytmów sterowania ruchem znalazło odzwierciedlenie w 12 patentach wynalazczych, 16 wzorcach użytkowych oraz 18 prawach autorskich do nowatorskiego oprogramowania.

 

IMARO TECHNOLOGY z wykorzystaniem robotów marki TURIN świadczy usługi w zakresie robotyzacji i automatyzacji produkcji. Niezależnie od profilu Państwa produkcji, służymy radą i doświadczeniem specjalistów z różnych branż, poprzez rozwiązania optymalizacji i usprawniania procesów produkcji.

 

Oferujemy również przenośniki taśmowe, elementy wyposażenie linii produkcyjnych oraz transportu wewnętrznego. Zaprojektujemy i wykonamy stanowiska montażowe, pakowania, paletyzacji

 

TWÓJ PROCES – NASZA PASJA!

Naszą pasją jest proces i projektowanie kompleksowych rozwiązań pozwalających na efektywne wytwarzanie dostosowane do potrzeb i budżetu klienta. Wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w modernizacjach prowadzących do poprawy produktywności, zapewnienia ciągłości produkcji oraz zwiększenia powtarzalności oferowanych produktów i usług.

 

Zespół IMARO TECHNOLOGY tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie projektowania, procesów produkcyjnych, automatyki i robotyki. Indywidualne podejście pozwala wypracować najbardziej zadowalające rozwiązania.

 

DLA KOGO?

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którym zależy na poprawie konkurencyjności oraz skuteczności działań, a w konsekwencji na obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków. Dostosujemy rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Nasi technolodzy pomogą optymalnie wykorzystać  zakupione roboty. Zaprojektujemy linie produkcyjne oraz opiszemy cały proces. Służymy pomocą przy wyborze odpowiednich narzędzi i dodatków.

BRANŻE I APLIKACJE

Roboty TURIN sprawdzą się niezależnie od branży  i materiałów, wszędzie tam gdzie wymagana jest precyzja i powtarzalność operacji.  Oferta IMARO TECHNOLOGY skierowana jest  m.in. do firm z sektorów: spożywczego, chemicznego, opakowaniowego i motoryzacyjnego. Roboty marki TURIN posiadają  kompletne i łatwe w użyciu  oprogramowanie do mierzenia, odczytu kodów kreskowych, detekcji oraz logistyki. Interfejsy są rozdzielone  dla inżynierów i operatorów. Pozwala to na skuteczne i efektywne wykonywanie działań na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki niezależności od wewnętrznych bibliotek oprogramowanie TURIN świetnie działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Linux.

TWÓJ PROCES - NASZA PASJA

Produkty i usługi

Wszystkie nasze produkty i usługi tworzymy z pasji do nowych technologii. Wierzymy, że automatyzacja na każdym etapie życia procesu przynosi niesamowite korzyści, zwiększa konkurencyjność i przyczynia się do rozwoju firmy. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom rozwiązań i linii produkcyjnych, które są wydajniejsze, bezpieczniejsze oraz tańsze w utrzymaniu.

Imaro Technology Main img 1

Galeria

No items were found matching your selection.

Do pobrania

Imaro Technology
photo

KATALOG IMARO

photo
photo

OWS CORO-TECH sp. z o.o.

photo
photo

CENNIK - ROBOTY TURIN

photo
photo

OWZ CORO-TECH sp. z o.o.

photo

Partnerzy

coro tech logo

W codziennej pracy wykorzystujemy bogatą i stale poszerzaną wiedzę na temat wysokowydajnej obróbki CNC. Dysponujemy parkiem technologicznym najwyższej klasy. Dostęp do nowoczesnych i precyzyjnych urządzeń pozwala nam oferować szeroki zakres usług. Wszystkie realizacje wykonujemy wg indywidualnych projektów i zamówień naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby każdy wykonany przez nas detal spełniał oczekiwania naszych partnerów.

turin logo

Roboty marki TURIN od ponad 10 lat pomagają automatyzować produkcję na całym świecie. Innowacyjne podejście do automatyzacji całych łańcuchów produkcyjnych oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami, sprawiło, że marce TURIN zaufały już setki klientów. IMARO TECHNOLOGY z wykorzystaniem robotów marki TURIN świadczymy usługi w zakresie robotyzacji i automatyzacji produkcji. Niezależnie od profilu Państwa produkcji, służymy radą i doświadczeniem specjalistów z różnych branż, poprzez rozwiązania optymalizacji i usprawniania procesów produkcji.

magic