robots
icon2

Dystrybucja robotów przemysłowych

Autoryzowany dystrybutor robotów przemysłowych marki Turin na rynku polskim i litewskim.

icon2

Elementy linii produkcyjnych

Przenośniki taśmowe, stoły montażowe, regulacje prętowe, systemy bazowania i elementy wyposażenia linii montażowych.

icon2

Robotyzacja i automatyzacja

Robotyzacja linii produkcyjnych i automatyzacja procesów przemysłowych. Sprawne optymalizowanie Twoich działań.

icon2

Dystrybucja robotów przemysłowych

Autoryzowany dystrybutor robotów przemysłowych marki Turin na rynku polskim i litewskim.

Dystrybucja robotów przemysłowych

Imaro Technology to autoryzowany dystrybutor robotów przemysłowych marki Turin na rynku polskim i litewskim. Kupując od autoryzowanego dystrybutora mają Państwo pełne wsparcie techniczne, gwarancję oraz opiekę posprzedażową. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie, pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt do oczekiwań optymalizacyjnych i w razie potrzeby szkolimy z zakresu obsługi maszyn. Posiadamy łatwe w użyciu kompletne oprogramowanie do mierzenia, czytania kodów kreskowych, detekcji oraz logistyki. Interfejsy rozdzielone są oddzielnie dla inżynierów i operatorów. Pozwala to skutecznie i efektywnie wykonywać zadania na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki niezależności od wewnętrznych bibliotek nasze oprogramowanie świetnie działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Linux. Roboty marki Turin od ponad 10 lat pomagają automatyzować produkcję w krajach na całym świecie. Dzięki współpracy z Shanghai Jiao Tong University nasz dział R&D może korzystać z najnowocześniejszych zdobyczy technologii, rozwijanych przez profesorów i elity akademickie uniwersytetu w Szanghaju. Dzięki wsparciu autoryzowanego dystrybutora na rynku polskim i litewskim mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności robotów które posiadamy w swojej ofercie.

Dystrybucja robotów przemysłowych Turin

r1

TKB 030S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 593 mm
r1

TKB 070S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 910mm
r1

TKB 1200 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 973 mm
r1

TKB 1400 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1441,5 mm
r1

TKB 1520 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1507 mm
r1

TKB 1600 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1412 mm
r1

TKB 1900 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1898 mm
r1

TKB 2670 S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1721 mm
r1

TKB 4600S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1435 mm
r1

TKB 4800S/E

MAKS. PROMIEŃ ROBOCZY: 1453 mm
r1

STH 030S/E

UDŹWIG: 3KG
r1

STH 060 S/E

UDŹWIG: 6KG
icon2

Elementy linii produkcyjnych

Przenośniki taśmowe, stoły montażowe, regulacje prętowe, systemy bazowania i elementy wyposażenia linii montażowych.

Elementy linii produkcyjnych

W obecnej dobie cyfryzacji i robotyzacji bardzo ważne jest, aby odpowiednio dostosować i zoptymalizować proces produkcji. Celem robotyzacji nie jest zastąpienie pracowników maszynami, ale odpowiednie ich współdziałanie w celu poprawienia skuteczności i wydajności procesów. Linie produkcyjne stanowią nieodłączny element każdego zoptymalizowanego procesu przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji masowej. Produkcja masowa to system wytwarzania, oparty na specjalizacji, podziale oraz ciągłości pracy. Oznacza to, że produkt w trakcie procesu produkcyjnego musi stale przebywać w ruchu. W praktyce oznacza to, że produkt powinien być poddawany obróbce w sposób ciągły albo być transportowany pomiędzy odpowiednimi stanowiskami produkcyjnymi. Z drugiej strony stanowiska pracy powinny przez cały czas poddawać obróbce obiekt pracy. Firma IMARO TECHNOLOGY  poprawia i ujednolica proces produkcyjny poprzez wprowadzenie do oferty elementów linii produkcyjnych. Łączymy doświadczenie i wiedzę zespołu IMARO z wysokiej klasy parkiem maszynowym do obróbki metali i produkcji elementów maszyn.  Wiernie odwzorowujemy produkt gotowy wg projektów naszych klientów.

Jesteśmy elastyczni i odpowiadamy na potrzeby rynku i naszych klientów. Tworzymy rozwiązania od koncepcji, przez projekt, po realizację. Wszystkie uzgodnienia prowadzimy na bieżąco i w porozumieniu z klientem. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać najbardziej wymagającym partnerom. Naszymi atutami są profesjonalizm i rzetelność.

Elementy wyposażenia produkcji

r1

PRZENOŚNIK TRANSPORTOWY

wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

PRZENOŚNIK Z WYKRYWACZEM METALI

Zabudowany z taśmą modularną
r1

REGULACJA PRĘTOWA

Wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

STANOWISKA MONTAŻOWE

Wg. dokumentacji technicznej klienta
r1

PROJEKTOWANIE 3D

Przygotowanie projektu do realizacji
icon2

Robotyzacja i automatyzacja

Robotyzacja linii produkcyjnych i automatyzacja procesów przemysłowych. Sprawne optymalizowanie Twoich działań.

Robotyzacja i automatyzacja

Maksymalna wydajność i nieograniczony czas pracy to niewątpliwe jedne z wielu cech procesu robotyzacji. IMARO TECHNOLOGY pomaga skutecznie optymalizować procesy swoim partnerom. W celu uzyskania efektywności produkcji należy  połączyć robotyzację z pracą ludzką.  Zastosowanie technologii robotyzacji powinno uzupełniać ludzką pracę i umiejętnie z nią współdziałać.  Pozwoli to na optymalizację i osiąganie założonych celów.

Maszyny odciążają pracowników, zwiększają bezpieczeństwo procesów i poprawiają ich efektywność. Eliminują błędy i znacząco poprawiają bezpieczeństwo, co w konsekwencji ogranicza wypadki przy pracy w wyniku zmęczenia czy zbyt dużego obciążenia pracą w nadgodzinach.

Proces automatyzacji jest kilkuetapowy. Najważniejsza jest prawidłowa identyfikacja potrzeb i oczekiwań klienta. IMARO TECHNOLOGY przywiązuje dużą wagę do analizy SWOT (Strengths – silne strony, Weaknesses – słabe strony, Opportunities – szanse, okazje i Threats – zagrożenia ).  Określenie silnych i słabych stron, szans i zagrożeń jest podstawą sukcesu projektu.

Wykonamy dla Państwa analizę przedwdrożeniową i wstępny plan   robotyzacji i/lub automatyzacji, dopasowany do potrzeb zakładu. Zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie.

Z Dobierzemy odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Niezależnie od procesu, roboty TURIN i dobrane przez IMARO TECHNOLOGY rozwiązania w satysfakcjonujący sposób wpłyną na efektywność i ekonomikę działań.

No items were found matching your selection.

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się dystrybucją  robotów przemysłowych marki TURIN. Dostarczamy roboty przemysłowe do uniwersalnego zastosowania w różnych branżach. Roboty marki TURIN od ponad 10 lat pomagają automatyzować produkcję na całym świecie. Innowacyjne podejście do automatyzacji całych łańcuchów produkcyjnych oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami, sprawiło, że marce TURIN zaufały już setki klientów.

 

Dzięki współpracy z Shanghai Jiao Tong University nasz dział R&D może korzystać z najnowocześniejszych zdobyczy technologii, rozwijanych przez profesorów i elity akademickie uniwersytetu w Szanghaju. Ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju algorytmów sterowania ruchem znalazło odzwierciedlenie w 12 patentach wynalazczych, 16 wzorcach użytkowych oraz 18 prawach autorskich do nowatorskiego oprogramowania.

 

IMARO TECHNOLOGY z wykorzystaniem robotów marki TURIN świadczy usługi w zakresie robotyzacji i automatyzacji produkcji. Niezależnie od profilu Państwa produkcji, służymy radą i doświadczeniem specjalistów z różnych branż, poprzez rozwiązania optymalizacji i usprawniania procesów produkcji.

 

Oferujemy również przenośniki taśmowe, elementy wyposażenie linii produkcyjnych oraz transportu wewnętrznego. Zaprojektujemy i wykonamy stanowiska montażowe, pakowania, paletyzacji

 

TWÓJ PROCES – NASZA PASJA!

Naszą pasją jest proces i projektowanie kompleksowych rozwiązań pozwalających na efektywne wytwarzanie dostosowane do potrzeb i budżetu klienta. Wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w modernizacjach prowadzących do poprawy produktywności, zapewnienia ciągłości produkcji oraz zwiększenia powtarzalności oferowanych produktów i usług.

 

Zespół IMARO TECHNOLOGY tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie projektowania, procesów produkcyjnych, automatyki i robotyki. Indywidualne podejście pozwala wypracować najbardziej zadowalające rozwiązania.

 

DLA KOGO?

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którym zależy na poprawie konkurencyjności oraz skuteczności działań, a w konsekwencji na obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków. Dostosujemy rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Nasi technolodzy pomogą optymalnie wykorzystać  zakupione roboty. Zaprojektujemy linie produkcyjne oraz opiszemy cały proces. Służymy pomocą przy wyborze odpowiednich narzędzi i dodatków.

BRANŻE I APLIKACJE

Roboty TURIN sprawdzą się niezależnie od branży  i materiałów, wszędzie tam gdzie wymagana jest precyzja i powtarzalność operacji.  Oferta IMARO TECHNOLOGY skierowana jest  m.in. do firm z sektorów: spożywczego, chemicznego, opakowaniowego i motoryzacyjnego. Roboty marki TURIN posiadają  kompletne i łatwe w użyciu  oprogramowanie do mierzenia, odczytu kodów kreskowych, detekcji oraz logistyki. Interfejsy są rozdzielone  dla inżynierów i operatorów. Pozwala to na skuteczne i efektywne wykonywanie działań na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki niezależności od wewnętrznych bibliotek oprogramowanie TURIN świetnie działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Linux.

TWÓJ PROCES - NASZA PASJA

Produkty i usługi

Wszystkie nasze produkty i usługi tworzymy z pasji do nowych technologii. Wierzymy, że automatyzacja na każdym etapie życia procesu przynosi niesamowite korzyści, zwiększa konkurencyjność i przyczynia się do rozwoju firmy. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom rozwiązań i linii produkcyjnych, które są wydajniejsze, bezpieczniejsze oraz tańsze w utrzymaniu.

Imaro Technology Main img 1

Do pobrania

Imaro Technology
photo

KATALOG IMARO

photo
photo

OWS CORO-TECH sp. z o.o.

photo
photo

CENNIK - ROBOTY TURIN

photo
photo

OWZ CORO-TECH sp. z o.o.

photo

Partnerzy

coro tech logo

W codziennej pracy wykorzystujemy bogatą i stale poszerzaną wiedzę na temat wysokowydajnej obróbki CNC. Dysponujemy parkiem technologicznym najwyższej klasy. Dostęp do nowoczesnych i precyzyjnych urządzeń pozwala nam oferować szeroki zakres usług. Wszystkie realizacje wykonujemy wg indywidualnych projektów i zamówień naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby każdy wykonany przez nas detal spełniał oczekiwania naszych partnerów.

turin logo

Roboty marki TURIN od ponad 10 lat pomagają automatyzować produkcję na całym świecie. Innowacyjne podejście do automatyzacji całych łańcuchów produkcyjnych oraz doświadczenie, poparte prestiżowymi nagrodami, sprawiło, że marce TURIN zaufały już setki klientów. IMARO TECHNOLOGY z wykorzystaniem robotów marki TURIN świadczymy usługi w zakresie robotyzacji i automatyzacji produkcji. Niezależnie od profilu Państwa produkcji, służymy radą i doświadczeniem specjalistów z różnych branż, poprzez rozwiązania optymalizacji i usprawniania procesów produkcji.

magic